Filmy Science Fiction 2013 roku | 25 tytułów – Zestawienie

Filmy science fiction 2013 roku sfRok 2013 przyniósł kinomaniakom ponad 20 tytułów filmów z kategorii fantastyki naukowej. To dobry wynik patrząc przez pryzmat historii kina SF. Filmy sciencie fiction w 2013 roku nie przyniosły jednak znaczącej poprawy jakości dla nurtu. Przeważały produkcje schematyczne, tworzone wg standardów dla blockbusterów i niestety nie przekazujące jakiegokolwiek przesłania. Miłośnikom prawdziwego SF nastawienie Hollywoodu na stronę wizualną wychodzi po prostu bokiem. Kolorowe i efektowne błyski na ekranie, które przytłaczają fabułę są obecnie podstawą dla kina SiFi. Ale nie ma się czemu dziwić, skoro tego typu płytkie rozwiązania przynoszą konkretne zyski dla wytwórni. Na szczęście są jeszcze dzieła, którą zasługują na uwagę i które przynoszą nadzieję miłośnikom fantastyki naukowej. W roku 2013 najlepszymi filmami SF zostały wybrane kolejno: „Europa Report”, „Grawitacja” oraz „Niepamięć”.
Zapraszam do obszernego podsumowania premier filmowych a.d. 2013.

 

Pełny artykuł z obszernymi opisami i przedstawieniem wszystkich tytułów filmów a.d. 2013 został przeniesiony na łamy Alien Hive (www.alienhive.pl) i dostępny jest pod poniższym linkiem, gorąco zapraszam:

FILMY SCIENCE FICTION 2013 ROKU >>

 

 

Zobacz komentarze >>

Filmy Science Fiction , Science-Fiction , Zestawienia i Listy filmów Science Fiction # , , , ,
  Udostępnij: / / /

Jeden komentarz do “Filmy Science Fiction 2013 roku | 25 tytułów – Zestawienie

Dodaj komentarz >>

  1. Dirtydot pisze:

    Osobiście czekałemna World War Z ale jak zwykle trailer okazał się lepszy niż produkcja. Zastanawiałem się kiedyś czemu do tej pory nikt nie stworzył nowego gatunku, za który przyznawane były by nagrody- kategoria trailery 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *